BLOG 2021

Po pár výjezdech za závody, které byly celkem daleko se po čase podíváme jen "za humna". V sobotu 13. 11. pořádá naše OSH halové štafety v Třebíči a tam nemůžeme chybět. Stavíme družstva ve všech kategoriích a těšíme se na parádní atmosféru závodů a výsledky.

V letošním roce jsme se poprvé zapojili také do seriálu halových šedesátek. Vynechali jsme sice první závod v Praze, protože se nám křížil se štafetami v Opavě, kterým jsme dali přednost ale Jabloneckou a Ostravskou halu už jsme si utéct nenechali a na víkend 6. - 7. 11. jsme se přesunuli do Jablonce. V sobotu soutěžili starší žáci a žákyně,...

Nedělí 31. října 2021 se rozjel další ročník Zimního halového kvarteta ve štafetách. Původně to byly čtyři závody v roce, proto kvarteto v názvu, letos jich je ale pět a ještě finále. Uvidíme, kolik jich stihneme navštívit a jak se nám povede.

Letošní Jablonecká hala dorostu ve stovkách byla z důvodu Covidových opatření posunutá z dubnového termínu až na neděli 24. října 2021. Samozřejmě jsme tam s partou dorostenců nemohli chybět. Tentokrát s námi nejela Verča Valíková, protože se zrovna účastnila Rescue výcviku mladých hasičů, který zrovna tento víkend probíhal

Po loňské přestávce se letos opět konala soutěž v požárním sportu ODESSOS CUP s mezinárodní účastí. Pozvání od vedení Bulharské federace hasičských a záchranných sportů a Hasičského záchranného klubu ve Varně tak letos opět přijali hasiči a hasičky z třebíčska, mezi kterými byli i hasiči z Budíkovic.