MĚSTO TŘEBÍČ - PROGRAM NA PODPORU SPORTOVNÍCH ORGANIZACÍ 2021

NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA - MŮJ KLUB 2021

ÚPRAVY V HASIČSKÉM AREÁLU

Aktuálně probíhá celková renovace hasičského areálu, většina prací je vykonávána svépomocí o sobotách. Nejprve byl postaven přístřešek, dále byl nakoupen kontejner pro uskladnění vybavení a v neposlední řadě je upravována dráha pro běh (její narovnání a kvalitní zatravnění).

PŘÍSPĚVEK OD NADACE ČESKÉ POŠTY

Nadace České pošty nám přispěla na nákup nového rozdělovače a dvou hadice B75 10m.

DOTACE "PROVOZNÍ ČINNOST HASIČSKÉHO SPORTU V ROCE 2020"

Na provoz a chod našeho sboru významně přispívá i město Třebíč a do formou dotace "Provozní činnost hasičského sportu v roce 2020".

DOTACE Z MŠMT - VÝZVA "ORGANIZACE SPORTU 2020"

Využili jsme i dotaci z MŠMT. Jedná se o výzvu "Organizace sportu 2020 - Sportovní svazy" v projektu Hasičský sport 2020. Za poskytnuté finanční prostředky pořídíme překážky pro požární sport.

MĚSTO TŘEBÍČ - PROGRAM NA PODPORU SPORTOVNÍCH ORGANIZACÍ 2022

NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA - MŮJ KLUB 2022

NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA - REGIONY 2021

- výstavba tartanové běžecké dráhy a cvičné hasičské věže

NÁKUP MALOTRAKTORU

Rozhodli jsme se využít i dotační program nadace ČEZ a rádi bychom pořídili výkonný malotraktor včetně příslušenství pro údržbu hasičského areálu, dráhy i přilehlého okolí.

30.04.20 - žádost nebyla úspěšná.

PROJEKT "STOVKY PRO KAŽDÉHO"

V roce 2020 se hodláme ucházet o dotaci z kraje Vysočina v rámci dotačního programu Sportujeme a volný čas 2020 - cílem je zajistit nákup kladiny do nově budovaného veřejně přístupného areálu, rovněž získat příspěvek na pronájem tělocvičny v zimním období a také bychom chtěli sjednotit dresy pro nové a budoucí členy našeho sboru.

31.03.20 - žádost nebyla úspěšná.

MŮJ KLUB 2020

Na provozní činnost využíváme dotaci z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy "Můj klub".

NÁKUP ČASOMÍRY PRO POŽÁRNÍ SPORT

Hasičskému sboru se podařila získat dotace z Nadace Agrofert na pořízení časomíry vč. terčů pro požární sport, aktuálně probíhá výběr dodavatele a komponentů, vše bychom chtěli stihnout vyřídit do konce dubna 2020.

30.04.20 - nakoupena časomíra a terče pro požární sport od pana Valeše, viz. casomiry.com